Płytki Opoczno

4 maja 2020

Łazienka jest wyjątkowym pomieszczeniem w każdym domu, ponieważ musi łączyć w sobie cechy praktyczne z wygodą. Przebywając w niej, chcemy zapewnić sobie pełną prywatność oraz komfort. W osiągnięciu tego celu pomóc mogą płytki ceramiczne Opoczno lub glazura Opoczno, które są czymś więcej, niż tylko zwykłym elementem wykończenia łazienki. Projektuje się je z myślą o finalnym efekcie, dlatego pełnią rolę kompletnych zestawów przeznaczonych do prac wykończeniowych. Dzięki nim stworzysz zapierającą dech w piersiach i przede wszystkim spójną łazienkę, która spełni twoje wszystkie wymagania estetyczne. Rezultat w porównaniu do tradycyjnych materiałów jest o niebo lepszy.

Opoczno jest naszym rodzimym przedsiębiorstwem, które zasłynęło poprzez wyrób światowej klasy kafelek. Data jego założenia przypada na rok 1883, kiedy to trzej bracia (Jan Dziewulski oraz Józef i Władysław Lange) postanowili wprowadzić swoje pomysły o rozwiązania w świat glazurnictwa. Po dziś dzień ich firma produkuje jedne z najlepszych płytek na rynku — zarówno jeśli chodzi o wykończenie podłogi, jak i ścian.

Glazura Opoczno — wielopokoleniowe doświadczenie

Rok założenia wskazuje, że firma posiada ponad stuletnie doświadczenie w produkcji, jeśli chodzi o płytki podłogowe i ścienne. Zaczynała swoją działalność jeszcze pod nazwą "Dziewulski i Lange" i już w pierwszych latach funkcjonowania zaczęła zdobywać coraz większą popularność. To dzięki wykorzystywaniu szlachetnych materiałów i kolorów, które w tamtych czasach były czymś nowym dla glazury. Płytki produkcji braci bardzo szybko zaczęły zdobić wnętrza najważniejszych instytucji w kraju i zagranicą, a ich jakość potwierdza fakt, że znajdują się tam po dziś dzień. Warto nadmienić, że najnowsza historia firmy opiewa w wiele nagród, np. "Perła Ceramiki UE" czy Laur konsumenta.

Prace wykończeniowe, czyli płytki Opoczno do wnętrza i poza nim

Dzisiejsza oferta firmy Opoczno jest na tyle rozbudowana, że bez problemu znajdziemy w niej płytki podłogowe do każdego pomieszczenia i do obiektów znajdujących się poza domem. Jednak co dużo ważniejsze: kolekcje zawsze są zgodne z najnowszymi trendami, co widzimy w kolorach, kształtach oraz w trwałości materiałów. Do wyboru mamy:

  • płytki podłogowe do pomieszczeń sanitarnych (kuchni, łazienki, etc.),
  • płytki podłogowe przeznaczone do pokoju gościnnego,
  • płytki podłogowe zewnętrze (na taras, balkon, do basenu).

To nie jedyny wybór, jaki oferuje nam firma, ponieważ jej wyroby możemy również podzielić ze względu na wygląd. Wedle tego rozróżnienia możemy zdecydować się na płytki podłogowe:

  • imitujące drewno,
  • imitujące marmur,
  • oraz mozaikowe.

Płytki podłogowe Opoczno, czyli płytki produkowane z pasją

Mimo że płytki produkowane w firmie zawsze są wytrzymałe i modne, specjaliści pracujący nad nimi nie poprzestają na laurach. Dlatego już dziś oferują nam dodatkowe możliwości, jak na przykład kafelki z wzorami dającymi efekt trójwymiarowości powiększającej optycznie pomieszczenie czy wspomniane kafelki mozaikowe składane z wielu mniejszych elementów i nadające podłogom zupełnie nowego charakteru. Nie sposób nie napisać więcej o tych imitujących drewno, które swoją popularność zawdzięczają widocznym i wyczuwalnym pod bosą stopą słojom, wypukłościom oraz innym nierównościom nadającym wnętrzu charakteru.

Szukasz oryginalnych płytek Opoczno w dobrej cenie? Sprawdź więcej na https://modnalazienka.pl/ >>

Płytki podłogowe Opoczno — najważniejsze zalety

Jedną z zalet jeszcze nie wymienionych jest duży zakres klas ścieralności, które oferuje nam firma Opoczno. Do wyboru mamy ich pięć typów, a w każdej grupie ogromny wybór gatunku płytek. To nie jedyny atut, ponieważ płytki podłogowe Opoczno są także antypoślizgowe, dzięki czemu zwiększają bezpieczeństwo każdego pracownika bądź domownika. Jeśli zaś chodzi o produkty przeznaczone na zewnątrz, wykonane są z materiałów mrozoodpornych, co gwarantuje ich długi żywot.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz