Przecinarki ręczne dla profesjonalistów

16 września 2019

Przecinarki ręczne Husqvarna to najlepsze maszyny w swojej klasie. Od dziesięcioleci korzystają z nich profesjonalni wykonawcy robót budowlanych oraz zespoły ratunkowe. Niezawodne, idealnie wyważone i łatwe w obsłudze przecinarki stały się synonimem wydajności, efektywności i skuteczności.

Na ratunek i do pracy – Husqvarna

Przecinarki Husqvarna to maszyny, dzięki którym ich użytkownicy zyskują przewagę nad konkurentami. Firma od lat prowadzi badania, których celem jest szeroko rozumiana wydajność. Jednym z podstawowych kryteriów, oceny skutecznego narzędzia, jest zadowolenie użytkownika. Ma to szczególnie istotne znaczenie w przypadku narzędzi ręcznych. W trosce, o komfort pracy operatorów, producent skoncentrował działania projektowe na przygotowaniu maszyn lekkich, doskonale wyważonych i łatwych w obsłudze. Moc wydajnych silników oraz doskonała jakość sprawiają, że praca przecinarkami Husqvarna jest wręcz intuicyjna i przynosi doskonały rezultat za każdym razem. Warto wspomnieć, że produkty firmy znajdują także zastosowanie, jako wyposażenie zespołów ratunkowych. Pierwsze przecinarki Husqvarna do wycinania otworów ratunkowych zostały dostarczone w 1958 roku.

Z silnikiem elektrycznym lub spalinowym

Idealna maszyna to taka, która w połączeniu z właściwymi narzędziami pozwala szybko i skutecznie osiągnąć zamierzony cel. Do najbardziej mobilnych, należą przecinarki wyposażone w silniki spalinowe. Najnowsze modele są napędzane przez wydajne i oszczędne silniki X-Torq. Dzięki zastosowaniu sterowanego elektronicznie zapłonu i niezawodnej pompce paliwowej rozruch pilarki jest zawsze bezproblemowy. Nowoczesne silniki są też bardzo oszczędne, ale zdarza się pracować w warunkach, w których nawet minimalny poziom emisji spalin jest nie do przyjęcia. W pomieszczeniach zamkniętych oraz innych miejscach, o ograniczonych możliwościach odprowadzania spalin, sprawdzą się pilarki z silnikami elektrycznymi. Niektóre wersje, są wyposażone w dedykowane akcesoria, służące do pochłaniania pyłu, generowanego podczas wykonywania prac.

Akcesoria, dzięki którym ta praca jest smart

System odprowadzania pyłu, generowanego w trakcie cięcia, pozwala zachować czystość podczas wykonywania zleceń. Dzięki temu, do minimum redukuje się przygotowania na miejscu pracy, takie jak zabezpieczanie pomieszczenia i urządzeń we wnętrzu przed szkodliwym pyłem. Oszczędzić można również na czasie, który trzeba by było poświęcić na sprzątanie po wykonanej pracy. Poza tym, przecinarki Husqvarna, mają szereg charakterystycznych rozwiązań, poprawiających ergonomię i wydajność pracy. Należą do nich m.in.: duża dźwignia rozrusznika, wytrzymały i wygodny pasek, lekka, płynnie regulowana osłona tarczy. Takie rozwiązania doceniają profesjonalni użytkownicy. Wszystkie te elementy, wraz z odblaskowymi paskami, mają za zadanie zwiększenie bezpieczeństwa i wygody operatora.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Zostaw komentarz