Ranking kosiarek do 1500 zł

29 maja 2018

ranking kosiarek

Utrzymanie pięknego i zadbanego ogródka wcale nie musi być trudne, ani też czasochłonne, gdy posiadamy odpowiednią kosiarkę elektryczną lub spalinową. Dobrej jakości kosiarka, wcale nie musi być droga. W tym rankingu znalazły się najlepsze modele, których cena nie przekracza 1500 złotych.

Czym kierować się przy wyborze kosiarki?

Na samym początku należy zastanowić się, czy wolimy kosiarki elektryczne, czy kosiarki spalinowe. Oczywiście ważna jest także wielkość terenu, a także moc sprzętu. Oczywiście nie bez znaczenia jest także pobór energii, który jest istotny, jeżeli decydujemy się na kosiarki elektryczne. Ponadto warto również zwrócić uwagę na posiadane ostrza, które umożliwiają koszenie w trudno dostępnych miejscach.

Hecht 1863 S Kosiarka Elektryczna z Napędem - doskonała propozycja w niskiej cenie

Dla osób posiadających mały, czy też średni ogród lepszym wyborem wydaje się być kosiarka elektryczna. Bardzo wyróżnia się Hecht 1863 S - kosiarka elektryczna z napędem, która znalazła się w tym rankingu tuż za podium. Ten model jest niezwykle wydajny. Posiada bardzo mocny silnik elektryczny o mocy, aż 1800W, a przy tym pobór energii naprawdę nie jest wysoki. Ta kosiarka elektryczna ma także niezwykle ciekawy wygląd, a ponadto obudowa wykonana jest z najwyższej jakości metalu, co dodatkowo daje jej dużą odporność na wszelkie wstrząsy, a także uderzenia. Dzięki trójkołowej konstrukcji manewrowanie jest bardzo proste. Ponadto przednie koło zawsze można wyłączyć, co sprawdzi się, jeżeli zamierzamy kosić prosty teren. Warto także zwrócić uwagę na trwałość tego sprzętu, co sprawia, że będzie nam służyć przez wiele lat.

hecht

C 4028-20- bo pielęgnacja ma znaczenie

W tym rankingu miejsce na podium przyznaję kosiarce bębnowej Gardena 380 EC 4028-20. Ten model kosiarki elektrycznej pomimo swoim niewielkim rozmiarów, bez problemu poradzi sobie z trawnikiem do 500 m². Wyposażona jest w silnik 400W, zatem jest to urządzenie energooszczędne. Na uwagę zasługuje również kompaktowy rozmiar i waga około 11 kilogramów. Kosiarka elektryczna Gardena 380 EC 4028-20 ma bardzo duże koła, dzięki temu jazda nawet po bardzo nierównym terenie nie jest trudna, a ergonomiczna rączka ułatwia prowadzenie. Ponadto należy także zwrócić uwagę na hartowany nóż, którym szybko i łatwo kosi się trawę, a kontroler pozwala na ustalenie wysokości cięcia.

gardena

Drugie miejsce w rankingu dla kosiarki spalinowej AL-KO Classic 42.8 P-A

Kosiarka spalinowa AL-KO Classic 42.8 P-A zwraca uwagę już swoim wyglądem. Pomimo niskiej ceny, jest to bardzo dobry model. Świetnie sprawdza się nawet na nierównym terenie. Posiada regulację wysokości koszenia, a także przydatny kosz na skoszoną trawę. Obudowa jest metalowa, zatem bardzo trwała. Oczywiście nie można zapomnieć, że ta kosiarka jest bardzo bezpieczna, a także posiada wydajny silnik, dzięki temu jest również niezawodna.

I-ko

The winner is...kosiarka spalinowa AL-KO Classic 4.68 SP-B Plus

Pierwsze miejsce w rankingu przyznaję kosiarce AL-KO Classic 4.68 SP-B Plus . Łączy ona ze sobą mocny silnik, stylowy wygląd oraz solidne wykonanie. Na samym początku warto zwrócić uwagę na jej ciekawy wygląd, ponadto cała obudowa wykonana jest z najwyższej jakości metalu, który jest odporny na wszelkie wstrząsy, drgania, a także uderzenia. Dzięki dużym i łożyskowanym kołom zapewniona jest przyczepność, doskonale można nią manewrować, a przy tym nie niszczy trawnika. Posiada także cztery programy, które umożliwiają koszenie trawy, jej mielenie, napełnianie kosza, a także wyrzut boczny. Dzięki przydatnemu koszowi praca wykonywana jest zdecydowanie szybkiej, gdyż nie trzeba już dodatkowo grabić trawy. Oczywiście nie można także nie docenić 7-stopniowej regulacji koszenia, dzięki której stworzy się ogród swoich marzeń. Zazwyczaj kosiarki spalinowe są głośne, a ten model absolutnie temu zaprzecza. To niemal ideał, zatem zasługuje na wygraną.

al-ko

Wybór odpowiednie kosiarki oczywiście zależy w dużej mierze od wielkości ogródka. Zarówno kosiarki spalinowe, jak i kosiarki elektryczne sprawdzą się nawet w trudnych warunkach, a dobrej jakości modele można znaleźć już do 1500 złotych.

 

Materiał zewnętrzny, sponsorowany

Komentarze (0)

Zostaw komentarz