Szukasz sprawdzonych narzędzi? Postaw na Rothenberger

19 sierpnia 2020

Firma Rothenberger działa na rynku od 1949 i od lat jest uważana za lidera w produkcji nowoczesnych narzędzi do obróbki rur, maszyn i urządzeń do technologii kanalizacyjnej, klimatycznej i środowiskowej. Marka posiada 250 patentów, a narzędzia Rothenberger są eksportowane do krajów na wszystkich kontynentach. Dlaczego warto wybrać markę Rothenberger? Ich produkty cechują się wysoką wydajnością i odpornością na uszkodzenia. Pozycja firmy na rynku jest niezmienna i ugruntowana, co świadczy o wysokiej jakości produktów. Jeśli szukasz narzędzi do obróbki rur, warto spojrzeć na ofertę przedsiębiorstwa Rothenberger.

Zamrażarka do rur

Zamrażanie rur jest czynnością niezbędną przy konserwacji i naprawach. Zamrażarka do rur marki Rothenberger nie potrzebuje dostępu do energii elektrycznej. W urządzeniu zastosowano suchy lód, co pozwala na szybsze mrożenie. Narzędzia Rothenberger są wytrzymałe i solidne. Głowicę zamrażarki wykonano z odpornego na niskie temperatury tworzywa sztucznego. 

Zgrzewarka polifuzyjna

Innym przykładem narzędzia do obróbki rur jest zgrzewarka polifuzyjna. Używa się jej z rdzeniem i gniazdami grzejnymi o średnicy 16-63 mm. Ogromną zaletą urządzenia jest to, że można użyć kilku kamieni jednocześnie. Poza tym, cechą zgrzewarki jest długa żywotność oraz możliwość kontroli temperatury. Urządzenie jest lekkie i poręczne. Obudowa narzędzia jest odizolowana termicznie, co zapobiega oparzeniu. Dodatkowo, płyta ma kształt miecza, co znacznie ułatwia pracę w trudno dostępnych miejscach. 

Przenośny zestaw do lutowania

Bardzo przydatny przy obróbce rur jest zestaw do lutowania. Urządzenie przechowywane est w poręcznej, bezpiecznej stalowej walizce. Sprzęt jest lekki i poręczny. Poza tym, narzędzia oferowane przez Rothenberger zawierają w zestawie wszystkie niezbędne elementy - butle, reduktor, palnik i akcesoria. Sprzęt idealnie sprawdza się podczas napraw na placu budowy. 

Wiertnica Rothenberger

Firma posiada w asortymencie wysokiej jakości wiertnice, pozwalające na wiercenie z ręki w cegle silikatowej, kamieniu, cegłach i gazobetonie. Używa się ich przy wykonywaniu instalacji grzewczych, elektrycznych i sanitarnych. Te urządzenia świetnie sprawdzają się w zamkniętych pomieszczeniach, gdzie wymagana jest praca bezpyłowa i bez udarów. Zaletą wiertnicy Rothenberger jest kompaktowa budowa, wytrzymałość i wydajność. 

Przy obróbce rur lub w trakcie tworzenia instalacji niezbędne są solidne i wytrzymałe narzędzia. Warto sięgnąć po urządzenia i akcesoria Rothenberger, bo firma jest czołowym producentem dedykowanych narzędzi z wieloletnim doświadczeniem. 

Materiał partnera

Komentarze (0)

Zostaw komentarz