Szafki narzędziowe Neo - do warsztatu, serwisu, garażu

3 maja 2018

Przechowywanie narzędzi

Jeśli swój warsztat wyposażamy to na pewno trzeba pomyśleć o odpowiednich szafkach narzędziowych. Dzięki nim można będzie bezpieczne przechować narzędzia, a przede wszystkim mieć je pod ręką w jednym miejscu. Wśród szafek warsztatowych Neo będzie można wybrać wiele ciekawych modeli zarówno z akcesoriami jak i bez nich. W tym drugim przypadku będzie można samodzielnie kompletować to jakie wkładki będą się pojawiać w danej szafce.

Szafka na narzędzia z wyposażeniem

Szafki Neo z wyposażeniem to gotowy zestaw, w ramach którego użytkownik dostaje podstawowe oraz najczęściej używane narzędzia. W zależności od modelu można znaleźć około 120-150 sztuk podstawowego sprzętu, który pozwoli nam na wykonywanie poszczególnych prac. Jeśli chodzi o poszczególne wkłady są one rozmieszczone w szufladach. Znajdziemy tam 6 albo 7 szuflad, w których wszystko zostaje podzielone, w taki sposób, by praca z szafką była komfortowa. Szafki serwisowe posiadają szerokie prowadnice kulkowe, dzięki czemu wysuwanie i wsuwanie będzie wygodne i przebiegać będzie sprawnie.

Narzędzia codziennego użytku

Na bezpieczeństwo przechowywania narzędzi wpływa także wnętrze szuflad, w ramach których firma przygotowuje specjalne wyściełane miękką gąbką elementy. Dzięki temu użytkownik takiej szafki ma gwarancję, że meble będą w stanie odpowiednio chronić znajdujące się tam narzędzia. Nie trzeba się obawiać, że akcesoria będą się przesuwać i rysować, nie powinno być obaw o to, że dojdzie do ich pomieszania. Szuflady są wysuwane w pełni, dlatego sięganie po narzędzia z końca nie powinno być problemem, gdzie będzie trzeba ich po omacku szukać.

Dla komfortu użytkownika proponowane szafki Neo otrzymują także specjalnie przygotowane duże blaty robocze z wysoka nośnością. Blat pokrywany jest antypoślizgową olejoodporną powierzchnia. Blat można wykorzystywać do realizowania różnych zadań bez odchodzenia od miejsca, gdzie znajdują się narzędzia. Jeśli musimy zmieniać miejsce pracy i zabierać ze sobą różne narzędzia szafki te również dobre się sprawdza, ponieważ posiadają koła i uchwyty, dzięki którym ich przesuwanie staje się możliwe. Koła są tak przygotowane, że przesuwają się po podłożu płynnie. Użytkownik nie musi się martwić, że szafka będzie odjeżdżać w trakcie pracy. Posiadamy tam odpowiedni hamulec do zablokowania i dzięki temu szafka będzie stała stabilnie w wybranym miejscu.

Segregacja narzędziWkłady do szafek

Jeśli ktoś ma konkretne oczekiwania co do szafki i wykonuje specyficzne prace może również potrzebować specyficznego zestawienia narzędzi. Dlatego w takiej sytuacji właśnie będzie można skorzystać z tego, że firma proponuje wymienne wkłady. Są one tworzone w taki sposób, że będą pasować do rożnych szafek. Dlatego klient dostaje szafkę do wyboru a następnie może dopasować do niej poszczególne wkłady tak, by mieć do dyspozycji ten zestaw narzędzi, który będzie mu potrzebny do realizowania konkretnych zadań.

Zalety dla użytkownika:

w jednym miejscu mamy wiele narzędzi, możliwe jest wygodne przestawienie szafki, istnieją gotowe zestawy, ale można je również samodzielnie kompletować. Na szafce znajduje się blat roboczy.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz